Poster

קריאת חובה: לוחמה מודרנית 3Call of Duty: Modern Warfare 3

פעילות אחרונה: 2 במאי 2016

Call of Duty: Modern Warfare 3 להורדה

עלילת המשחק ממשיכה מאותה הנקודה שבה הסתיים המשחק הקודם בסדרה, Modern Warfare 2. המשחק מתאר מלחמה מודרנית חובקת עולם ממספר זירות - מלחמת ארצות הברית-רוסיה, שמאוחר יותר מסלימה לכדי מלחמת העולם השלישית.

המשחק מתחיל מעיניו של קפטן ג'ון "סואפ" מקטוויש שנדקר מסכין במשחק הקודם, בעוד שקפטן פרייס וניקולאי גוררים את סואפ לבית חולים.

במשימה הבאה נלחם השחקן כדרק "פרוסט" וסטברוק מכוח דלתא שמשימתו היא לפוצץ אנטנת לוחמה אלקטרונית שהרוסים התקינו בלב ניו-יורק. לאחר שהמשימה הושלמה שולחים את השחקן לפוצץ צוללת בחופי העיר. לאחר פיצוץ הצוללת, הלחימה בזירה האמריקנית הסתיימה עם נסיגת כוחות הרוסים, אך כוחות רבים ממשיכים בלחימה ברוסים באירופה ואפריקה.

המשימה הבאה מתרחשת בהודו כאשר השחקן מגלם את יורי לוחם ספצנאז רוסי לשעבר וחבר במחתרת הרוסית שעוזרת לאמריקאים במלחמה, שעוזר לניקולאי וקפטן פרייס להביא את סואפ הפצוע למסוק שיוציא אותם משם


הקטע שבו חוזרים אחרי שפוצצו את הצוללת למסוק
במשימה הבאה השחקן הוא אחד משומרי הראש של נשיא רוסיה ובתו. בזמן הטיסה, חייליו של מאקרוב תוקפים את המטוס והוא מתרסק. מאקרוב דורש מהנשיא הרוסי קודים לשיגור נשק גרעיני, ולשם כך מאיים שירצח את בתו של הנשיא.

במשימה הבאה השחקן שוב מגלם את יורי לצד השחקן נלחמים פרייס וסואפ, ויחד הם צריכים להילחם בסיירה לאון שבאפריקה, במיליציות מקומיות שתוקפות אותם, תוך כדי שהם מנסים למצוא משלוח עם פצצות כימיות שמיועדות לרצח המוני ברחבי העולם על ידי מאקרוב. על פי התסריט, הם מפספסים את המשלוח.

לאחר מכן השחקן הוא חייל כוחות מיוחדים אנגלי שמנסה להציל חפים מפשע, ולאתר את המטען החשוד שסואפ, יורי וקפטן פרייס לא הצליחו לתפוס. בינתיים, המטען האמיתי, מתגלה כנשק ביוכימי שמתפוצץ ברחוב בלונדון בקרבת מקום, הורג משפחה אמריקאית צעירה ומשחרר מטען רעיל ליד בניין הביג בן.

מאוחר יותר כוחות רוסים תוקפים באירופה לאחר "שפינו את הדרך" בעזרת שורה של פיגועים כימיים. בינתיים, בפיקודו של קפטן פרייס, ניקולאי וסואפ נלחמים בחיילים של מאקרוב בסומליה כדי להשיג מידע כל שהוא על מאקרוב.

בינתיים, כוחות הדלתא והכוחות המיוחדים הצרפתיים תופסים את יד ימינו של מאקרוב, וולאק, ובעזרתו הם מגלים שבתו של הנשיא הרוסי נמצאת בברלין ומנסים להגיע לשם לפני חייליו של מאקרוב, אך הם נוחלים כישלון ואנשיו של מאקרוב חוטפים את הבת.

סואפ, יורי וקפטן פרייס מגיעים לפראג כדי לנסות לחסל את מאקרוב, הם מחליטים שיורי וסואפ יצלפו מהבניין, ופרייס יחדור למבנה ביחד עם קאמרוב, אך התוכנית מסתבכת כאשר סואפ רואה שמאקרוב הסתכל לעברו ולעבר יורי, אך פרייס מרגיע אותו. לאחר מכן, קאמרוב לא עונה בקשר, ופרייס מחליט להמשיך בתוכנית, הוא יורד לבניין בו בזמן, יורי מחפה עליו, וכאשר פרייס מגיע לבניין, נפתחת הדלת של המעלית ומתגלה קאמרוב עם C-4 מוצמד אליו וקאמרוב אומר לפרייס: מצטער, פרייס. פרייס מספיק לברוח מהחדר אך בו זמנית מאקארוב אומר בקשר משפט מוזר: "יורי, חבר שלי...הייתי צריך לדעת שתגיע לכאן" סואפ בקושי מספיק לשאול איך הוא מכיר אותו, ומטען מופעל בבניין שבו סואפ ויורי שהו. הם קופצים מהחלון ונפגעים מפיצוץ הבניין. יורי סוחב את סואפ הפצוע בעוד שפרייס שומר עליהם. לאחר מכן פרייס ויורי מתחלפים ויורי מחפה בזמן שפרייס סוחב את סואפ למקום בטוח שבו חלק מהמורדים שוהים ושם הם מנסים, בעזרתו של רופא להציל את חייו של סואפ.על אף הניסיונות להצילו, סואפ מת ומילותיו האחרונות היו "פרייס, מאקרוב מכיר את יורי...".

פרייס בהלם ובעצבים ממותו של סואפ, פרייס מאיים על יורי באקדח שיסביר לו את זה והוא מסביר שהוא היה עם מאקרוב כשפצצת האטום פעלה ובזמן ניסיון ההתנקשות של פרייס וקפטן מק-מילאן ב"זקאייב"(call of duty 4), וגם ה"מנטור" של מקארוב, בשנת 1996 בצ'רנוביל ושהוא הגיע איתו לטבח בנמל התעופה (הפיגוע ב-" call of duty 6-"no russian) אבל מאקרוב ירה בו ולכן לא הספיק לעצור את הטבח, לבסוף שרד בזכות החובשים שחילצו אותו בזמן.

לאחר שחדרו לטירה של מקרוב ליד פראג פרייס ויורי מגלים איפה נמצאת ביתו של הנשיא. צוות "מתכת" (ללא הכללת פרוסט) וכוח המשימה 141 יוצאים למבצע הצלה משותף במכרה יהלומים בסיביר כדי להציל את נשיא רוסיה וביתו לפני שמקרוב ישיג את הקודים לשיגור. פעולותיהם להבטיח את שלומם של הנשיא ואלינה, ביתו, יגרמו לסיום הסכסוך בין ארצות הברית ורוסיה. במהלך החילוץ, סנדמן, גרינץ', וטרק נאלצים להישאר מאחור כדי לחפות על המראת מסוק החילוץ ונהרגים כאשר המכרה מתמוטט עליהם.

ב-21 בינואר 2017, 3 חודשים לאחר סיומה של מלחמת העולם השלישית, פרייס, יורי, וניקולאי עוקבים אחרי מאקרוב למלון אואזיס (מבוסס באופן רופף על בורג' אל-ערב בדובאי), בחצי האי ערב(הפעם השחקן מגלם את פרייס ולא את יורי). כשהם עוטים חליפה משוריינת, פרייס ויורי תוקפים את בית המלון לכיוון מאקארוב. בהמשך, הבניין רב הקומות מתמוטט כאשר מסוק קרב פוגע בקורות בניין.

יורי נפגע על ידי מוט מתכת מחלקי הבניין שעף לעברו וחודר לבית החזה שלו ואומר לפרייס להמשיך בלעדיו. פרייס, שנפגע קלות ממשיך בחיפוש בבניין אחר מקארוב.הוא מוצא אותו על גג המלון כשמאקרוב מנסה להימלט במסוק, אך פרייס קופץ עליו ברגע האחרון, מעט אחרי שהוא ממריא ונתלה עליו. הוא העיף את הטייס הראשון מהמסוק ודקר את השני, פרייס מנסה להשתלט על המסוק אך מתרסק על הבניין.

פרייס קם מעורפל, רואה את השתקפותו בגג הזכוכית של הבניין ומתאושש לאט לאט, הוא מתחיל לזחול לעבר האקדח של מאקרוב, לאחר רגע גם מאקרוב מתאושש ומתחיל לצלוע בכבדות לעבר האקדח גם כן.

פרייס מגיע חלקיק שנייה לפני מאקרוב לאקדח, מנסה להרימו כדי לכוון ולפגוע במאקרוב, אך מאקרוב דורך על ידו של פרייס וגורם לו לשחרר את האקדח מידיו, הוא לוקח את האקדח ומכוון על פרייס ואומר לו :"GOODBYE CAPTAIN PRICE", אך דעתו מוסחת על ידי יורי ששרד בקושי את הפגיעה ויורה בו בכתפו. מאקרוב מחזיר אש וכך הוא הורג את יורי סופית.

פרייס זועם מאובדנו של יורי, סנדמן (שמת במכרה היהלומים) וסואפ, פרייס מנצל את הרגע כדי להתמודד עם מאקרוב, קם מפילו על הרצפה ומתחיל להלום בו אגרופים, כשלבסוף פרייס חובט בו מכה שמהממת את מאקרוב ופרייס מנצל את הרגע, לוקח כבל פלדה מחלקי הבניין שקרסו וקושר אותו סביב צווארו של מאקרוב, שובר את גג הזכוכית של הבניין, וקופץ עם מקארוב לקומה שמתחתיהם. מקארוב מוצא את מותו בתלייה מגג הבניין. פרייס שוכב מתחת לגופת מאקרוב עם רגל שבורה, ומעשן סיגר בשקט בידיעה שחיסל את מאקרוב ונקם את מותם של יורי סנדמן וסואפ.

תגיות

Call of Duty: Modern Warfare 3 להורדה ישירה, קריאת חובה: לוחמה מודרנית 3 להורדה ישירה, Call of Duty: Modern Warfare 3 להורדה, קריאת חובה: לוחמה מודרנית 3 להורדה,

שנת יציאה 2011

הורדות

PS3 2 במאי 2016
Xbox 360 2 במאי 2016
למחשב RELOADED 2 במאי 2016